Пошук картинки
135 item(s) « of 5 »

Вінілові фотошпалери на флізеліновій основі

Ціна /якість
5/5
Стандарт 480 грн/м2

Преміум 650 грн/м2

Жаккард

Оригінальна та без перебільшення універсальна текстура, яка має ніжну фактуру. Гармонічно комбінується в інтер’єрі з пофарбованими стінами та більшістю фактур звичайних шпалер. Чудово поєднується з темою природи, квітів, сюжетами в категоріях арт, абстракція, 3д фотошпалери та інші. Додаткове покриття лаком додасть яскравості фарб та збільшить термін служби виробу.

Ціна /якість
5/5
Стандарт 480 грн/м2

Преміум 650 грн/м2

Нитка

Якісним цей матеріал можливо вважати вже тому, що вироблений в поєднанні вінілового покриття з флізеліновою основою. Хвилясті дрібні смужки, на дотик схожі на тканину, в дуеті з яскравим сюжетом створять неповторну атмосферу.

Ціна /якість
5/5
Стандарт 480 грн/м2

Преміум 650 грн/м2

Дрібний пісок

Через дрібну зернистіть фактури,  текстуру без сумніву можна назвати універсальною , яка до того ж чудово впорається з приховуванням дрібних недоліків стін. Порівняно з деякими іншими текстурами, на “піску” вірогідність видимості стиків мінімальна. Підходить для всіх сюжетів. Додає об’ємності зображенню.

Ціна /якість
5/5
Стандарт 480 грн/м2

Преміум 650 грн/м2

Базальт

Базальт має середню зернистість фактури, тому можна розраховувати на легке сприйняття в інтер’єрі. Текстура добре імітує природній камінь. Базальт чудово поєднується з тематикою кам’яної кладки, вінтажними фото та космічними сюжетами.

Ціна /якість
5/5
Стандарт 550 грн/м2

Преміум 720 грн/м2

Фреска

Без сумніву унікальними стануть фотошпалери виготовлені на основі текстури “фреска”. Хаотичні мазки, які імітують натуральні фрески допоможуть в створені незабутнього дизайну.

Флізелінові фотошпалери

Ціна /якість
3.5/5

400 грн/м2

Бриз

Флізелінові фотошпалери наділені трохи більшою стійкістю до легких механічних пошкоджень і вологого прибирання ніж паперові. Гладке, матове покриття підійде для будь-якого дизайну. Через низьку щільність матеріалу, поверхня під поклейку повинна бути підготовлена дуже якісно.

Інші послуги

Ціна /якість
5/5
220 грн/м2

190 грн/м2

Покриття фотошпалер лаком

Додатковий шар лаку на поверхні фотошпалер зробить виріб більш стійким до механічних пошкоджень та вологи. Ця послуга буде особливо корисною в коридорі, кухні, офісному приміщенні та ін., де прохідність вище ніж в кімнаті.

Ціна /якість
5/5

Від 250 грн/м2

Поклейка фотошпалер

Послугу можна замовити як окремо, так і в комплекті “фотошпалери під ключ” 

    Месенджер для зв’язку

    Вкажіть розміри стіни

    Послуга

    Або додайте завантажений файл