В останні роки все більшої популярності набувають фотошпалери . Це обумовлено ​​індивідуальністю, можливістю зробити дизайн ексклюзивним, отримати неповторний результат, якого не досягнути за допомогою звичайних шпалер.

Фотошпалери – комплексний підхід

Сьогодні ринок країни представлений багатьма виробниками фотошпалер. Наша компанія любить своїх клієнтів, цінує їх час, береже довіру. Для максимального зручності ми підготували послугу «фотошпалери під ключ». Це унікальна можливість отримати фотошпалери з поклейкою — отримати весь пакет послуг в одній компанії.

 • при потребі замовити виїзд на замір та консультацію;
 • отримати допомогу в підборі сюжету або скористатися послугами дизайнера для правок картинки, індивідуальної розробки;
 • попередньо оцінити сюжет в своєму інтер’єрі за допомогою візуалізації, замовити кольоропробу;
 • замовити друк фотошпалер;
 • домовитися про виїзд до вас спеціалістів, які професійно приклеять готові фотошпалери.

Друк та поклейка фотошпалер 

Головне правило в декоруванні стін фотошпалерами —  професійне виконання роботи майстрами з досвідом. З’єднання малюнка вимагає ювелірної точності, тоді загальна картина стане прикрашеним кімнати. Все це представлено в одному місці, виконується професіоналами своєї справи, знаючи всі принципи і техніку оклейки стін фотошпалерами та вміючи застосовувати їх на практиці.
Друк та поклейка фотошпалер — одна з послуг нашої компанії, якими ми з задоволенням пропонуємо Вам скористатися. Тепер немає необхідності окремо шукати виробників, які можуть виконати друк, і виконавців, здатних точно і грамотно приклеїти фотошпалери.

Замовити послугу, пов’язану з фотошпалерами у нашій компанії — просто. Вибрати тематику картинок і текстуру майбутніх фотообоев можна на нашому сайті. Коли Ви визначитеся зі своїми бажаннями — ми разом визначимо подальші дії по втіленню ідеї в реальність.

Експериментуйте. Не бійтеся бути унікальними. Втілюйте самі сміливі варіанти дизайну стін в життя. А ми з задоволенням допоможемо Вам в цьому!

Замовляйте послугу вже зараз

  Месенджер для зв'язку

  Вкажіть розміри стіни

  Послуга

  Або додайте завантажений файл