Створюючи дизайн кімнати чи квартири, ми часто замислюємося: як передати атмосферу казки в дитячій кімнаті, створити ілюзію панорамного вікна у вітальні, неповторність паризького кафе в кухні. І тут на допомогу приходять фотошпалери, які завдяки сучасним технологіям виготовляються за індивідуальними розмірами та запитами замовника.

Поклейка фотошпалер просто чи ні?

Однак поклейка фотошпалер на стіни – завдання клопітке і досить складне. Необхідно з точністю до міліметра з’єднати стики малюнка, нанести полотно максимально точно, щоб не було скосів та нерівностей. Щоб кінцевий результат перевершив очікуваний, рекомендуємо довірити майстрам поклеїти фотошпалери. Вже довгий час наша наша компанія займається наданням цієї послуги, маючи не один десяток задоволених клієнтів. Майстер упорається швидко, акуратно.

Як всі види шпалер, цей матеріал має паперову або флізелінову основу. Так, фотошпалери на флізеліновій основі — еластичні, міцні, зручніші в поклейці та експлуатації. Фотошпалери на паперовій основі набагато «капризніші». Вони не підходять для приміщень із підвищеною вологістю. При висиханні після поклейки папір звужуючись може утворити шви між полотнами.

Поклейка фотошпалер — для нас не проблема, послугу можна замовити по телефону або заповнивши форму заявки внизу.

Також доступна послуга “фотошпалери під ключ“- повний комплекс робіт від підбору картинки до поклейки фотошпалер. Вона ідеально підходить для тих, хто цінує свій час та нерви.

Фотошпалери – чудове рішення для створення неповторного образу вашого житла. Довірте нам зробити всю роботу та насолоджуйтесь результатом!

Замовляйте послугу вже зараз

    Месенджер для зв'язку

    Вкажіть розміри стіни

    Послуга

    Або додайте завантажений файл